Profil firmy

Historie

    Společnost SofCon, spol. s r.o. působí na poli automatizační techniky již od roku 1992. Firmu založili 4 spolupracovníci, specialisté na  vývoj a výrobu řídicí a přístrojové techniky pracující na společných zakázkách již od roku 1990. Postupným rozvojem společnosti, zejména v oblasti služeb, výroby, vývoje a dodávek v oboru automatizační, řídicí a přístrojové techniky, se společnost rozšířila na více než 20 stálých zaměstnanců, množství odběratelů, subdodavatelů a externích spolupracovníků.

Krédo

    Základním pravidlem v naší společnosti je spokojený zákazník. Naší snahou je prezentovat individuální řešení založené na úzké spolupráci se zákazníkem společně s aplikací našich dlouhodobých zkušeností, nejmodernějších postupů a výrobních technologií.

Nabídka

 - Dodávky modulárního řídicího systému včetně systémové programové podpory. 
 -Průmyslové počítače, terminály a operátorské panely s dotykovým displejem.
 - Vestavné systémy a jiná specielní zákaznická řešení.
 -Systémy pro domácí automatizaci.
 -

Vývoj elektroniky a přístrojové techniky včetně jejich následné výroby, oživení a testování.

 -Vývoj aplikačního programového vybavení pro o.s. Windows.
 -Vývoj aplikačního programového vybavení pro vlastní modulární řídicí systém.
 -Vypracování projektů a studií automatizace technologií, strojů, výrobních linek.
 -Montáž a dodávky rozvaděčů s řídicí elektronikou.
 -Komplexní dodávky řídicích systémů, PLC automatů, pohonů a komplexních automatizačních celků včetně vizualizace a napojení do MES.

Zákazníci a reference

    Mezi naše domácí a mezinárodní zákazníky patří aplikační firmy a koncoví zákazníci z oblastí strojírenství, chemie, potravinářství, textilního a automobilového průmyslu, sklářství, lékařství, výroby polovodičů, stavebnictví, teplárenství, distribuce elektrické energie, atd...

Kvalita

    Firma je od roku 2006 držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001, v oboru vývoj, výroba a servis hardware a software v oblasti řídicí a automatizační techniky.