Kariéra

Český výrobce elektroniky pro průmyslové použití hledá do svého pražského nekuřáckého týmu kolegu na pozici

Elektronik oživovač.

Pozici je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme:
 SŠ elektrotechnické vzdělání nebo zkušenost v oboru
 vyhláška č. 50/1978 Sb, minimálně §6 (lze zajistit)
 znalost pájení (SMD i THT), manuální zručnost, pečlivost a přesnost při práci
 aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, znalost čtení elektronických schemat
 základní znalost PC (MS Office)
 samostatnost, flexibilita, ochota cestovat na občasné montáže v rámci ČR
 AJ - čtení dokumentace, vyjímečně korespondence s dodavateli
 aktivní řidič (skupina B)
 znalost prvků řídících systémů výhodou

Náplň práce:
 malosériová výroba, oživování a testování výrobků podle firemní dokumentace
 vedení malého skladu materiálu (elektronické součástky)
 servis výrobků
 tvorba jednoduchých výrobních postupů
 občasné montáže v rámci ČR

Benefity:
 volná pracovní doba,
 obědy zdarma nebo stravenky
 dovolená navíc
 klidné pracovní prostředí
 vzdělávací kurzy, školení
 13. plat

Pokud Vás tato pozice oslovila a splňujete většinu požadavků, pošlete prosím Vaše strukturované CV na uvedený kontakt.
Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním inzerující společností za účelem obsazení volného pracovního místa.
S Vašimi osobními materiály bude nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv odvolat.

Kontakt:
pan Robert Činčera
tel. 235 090 899
mail: cincera@sofcon.cz

Obchodní zástupce - projektant řídících aplikací

POŽADUJEME
- Vzdělání VŠ, obor řídící technika, počítače, elektronika, případně praxe v těchto oborech
- Schopnost aktivní komunikace se zákazníky na vysoké technické úrovni
- Dobrá znalost Čj a Aj slovem i písmem.
- Pečlivost, přesnost a rychlost při práci, chuť se učit nové věci
- Schopnost týmové spolupráce
- Aktivní ŘP B.
- Delší praxe v oboru

PŘEDNOSTI UCHAZEČE:
- Schopnost uplatnění svých zkušeností při přípravě projektu
- Aktivní znalosti programování a elektroniky

NÁPLŇ PRÁCE:
- Vyjednávání zakázek po obchodní i technické stránce
- Komunikace se zákazníky (v Čj i Aj)
- Tvorba projektů
- Samostatné řešení dílčích technických problémů při instalaci a servisu

BENEFITY:
obědy, prémie, penzijní připojištění, jazykové kurzy, pohyblivá prac. doba, další vzdělávání

Nabízíme:

- Dobrý pracovní kolektiv
- Zaměstnanecké výhody (penzijní připojištění, obědy, jazykové kurzy)

Kontakt:
Ing. Tomáš Kučera
mail: kucera@sofcon.cz