KITBOX

image Stavebnice KIT - zásuvná jednotka (vana)
 

Zásuvné jednotky KITBOX jsou určeny pro výstavbu řídících systémů ze standardních desek stavebnice SofCon. Skříň je vyrobena z nerezavějící oceli stejně jako přední panely desek. Je vybavena vodítky a sběrnicí se zakončovacími odpory. Pro snadné zavěšení na svislou stěnu je v zadní části opatřena oválnými otvory. Vyrábí se ve dvou velikostech pro osazení 10-ti a 15-ti deskami.

Standardní desky stavebnice SofCon se připevňují na hliníkovou základnu, která umožňuje zasouvání do vodítek. Do otvorů v základně lze připevnit i desky polovičních rozměrů (např. desky analogových vstupů a výstupů) a malé komunikační moduly. Konektory desek jsou z čelní strany opatřeny nerez panelem. Držák umístěný v horní části panelu slouží pro snadné zasouvání a vysouvání desek. Proti nežádoucímu vysunutí lze jednotlivé desky zajistit neztratnými šrouby na panelu. Hliníková základna s nerez panelem a speciální clip ve vodítku zajišťují kvalitní propojení zemí i odstínění desek mezi sebou, což výrazně zlepšuje odolnost řídícího systému proti rušení.

Maximální výška desky včetně hliníkové základny je dána roztečí vodítek v jednotce a je 20 mm. Desky procesorů jsou vyšší než ostatní a je pro ně vyčleněna první pozice z leva. Pozici na opačném konci lze využít pro kombinaci desky polovičního rozměru a pomocného napájecího zdroje, z kterého lze po přerušení drátové propojky na desce sběrnice napájet polovinu osazených desek.

Nevyužité pozice je třeba doplnit zaslepovacími panely, které je třeba uvést v objednávce.

 

KITBOX10

KITBOX15

Počet pozic

CPU + 9 **

CPU + 14 **

Zakončovací odpory

ANO

ANO

Možnost pomocného zdroje

ANO

ANO

Stupeň krytí

IP20

IP20

Rozměry v mm (d x š x h)*

249 x 182 x 145

356 x 182 x 145

Hmotnost (bez desek)

1,8kg

2,5kg


Soubory ke stažení

KITBOX prospekt_kitbox.pdf Čeština 590.9 kB