IODXO01

image Deska 16 digitálních vstupů s galvanickým oddělením a ochranou proti přepólování(24V) a 16 digitálních výstupů s galvanickým oddělením (10mA/35V)
 

Deska digitálních vstupů IODXO01 je určena pro galvanické oddělení průmyslových logických signálů od mikropočítačového řídicího systému stavebnice KIT. K řídicí jednotce se připojuje přes IOBUS. Deska obsahuje 2 vstupní porty s označením INA, INB a 2 výstupní porty s označením OUTA, OUTB.

Vstupní signály INx-,INx+ se přivádějí na desku pomocí 34 pinového konektoru X3. Každý vstupní obvod tvoří odporový T článek, který je možno doplnit o filtrační kondenzátor, a optron. Vstupy optronů jsou opatřeny ochrannými diodami, na výstupech optronů jsou indikační LED diody.

U desky IODXO01se optrony výstupů osazují do patic, takže lze dle požadovaného spínaného napětí a proudu volit typ osazeného optronu. V patících lze optrony nahradit optorelé typu PVG612. Jelikož je ale optorélé v pouzdru se 6 vývody, umísťuje se do patice místo dvou optronů a jsou využity pouze sudé bity v portu. Optorelé je zapojeno jako DC spínač.


Soubory ke stažení

Katalogový list IODXO01 03_07_IODXO0102.pdf Čeština 310.6 kB
IODXO01 iodxo01.pdf Čeština 75 kB